Remeslo ma zlaté dno

 

            Sme malá, ale dynamická rodinná firma, ktorá miluje to, čo robí. Disponujeme bohatými skúsenosťami, o čom svedčí množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa ku nám radi vracajú. Preferujeme individuálny prístup a ponúkame riešenia na mieru za rozumnú cenu. Medzi hodnoty, ktoré vyznávame, patrí sebavedomie, pokora, poctivosť, zodpovednosť, kvalitne a včas odvedená práca.

Služby, ktoré poskytujeme, sú:
- výroba drevených násad,
- výroba dreveného nábytku, kvetináčov či plotoviek,
- kovovýroba,
- výroba ručného náradia pre veľkoobchod i maloobchod,
- výroba kovaných brán, plotov, zábradlí a kovaného nábytku.
V rámci drevovýroby sa sústreďujeme na výrobu drevených násad do motýk, lopát, rýľov či hrabiel, teda všetkých druhov náradia. Ponúkame profesionálne drevené násady vo vysokej kvalite, ktoré vydržia vysokú záťaž. Pri návrhu a výrobe násad i predaji sa sústreďujeme na koncového zákazníka, jeho spokojnosť s tvarom, opracovaním, kvalitou a cenou. Naše násady sú preto označené logom našej firmy DVYNAS. Okrem násad vyrábame aj rôzne drevené výrobky, ako napríklad masívne postele, kvetináče alebo plotovky.
Našou srdcovou záležitosťou je aj kovovýroba a produkcia ručného náradia, ako sú motyky, vidly, lopaty, sekáče a rýle. Zaoberáme sa aj výrobou brán a plotov. Naši zákazníci si nechávajú vyrobiť hliníkové, oceľové, nerezové či kované brány v podobe samonosných či dvojkrídlových variantov. V ponuke máme vyhotovenie plotov, zábradlí a drobného kovaného nábytku. 

 

Hľadáte profesionálov, ktorí vám vyrobia profesionálne drevené násady, kovové náradie, kované ploty, drevené výrobky či iné kované predmety? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať, alebo si pozrite informácie na našej webovej stránke. 

 

Live Chat

Záznamy: 41 - 50 zo 62

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Kontaktujte nás

Kontakt

Jaroslav Balucha- DVYNAS

Klenov 1
08244
okr.Prešov

tel: 0911 883 513

DVYNAS s.r.o.

Bzenov 179,

082 42 Bzenov

tel.kontakt: 0908 957 199

                   0911 883 513

e-mail: dvynas@centrum.sk